Віктор Градівський: У питанні децентралізації мають бути узгоджені потреби всіх територіальних громад

Дата: 23.12.2020 19:17

Сьогодні, 23 грудня, відбулась онлайн-нарада з питань передачі територіальним громадам об’єктів спільної власності територіальних громад району, бюджетних установ, які знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад.

Нарада пройшла під головуванням заступника голови ОДА Віктора Градівського за участі керівників структурних підрозділів ОДА, голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, та представників територіальних громад.

На онлайн-нараді було окреслено два важливих питання:

• про передачу територіальним громадам об’єктів спільної власності територіальних громад району, бюджетних установ, які знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад;
  • надання інформації районних державних адміністрацій щодо стану передачі територіальним громадам об’єктів спільної власності територіальних громад району, бюджетних установ, які знаходяться на їх території і задовольняють колективні потреби виключно цих територіальних громад.

Нагадаємо, 06 грудня набув чинності закон про реорганізацію громад і районів.