Відбулось третє пленарне засідання першої сесії Коростенської районної ради VIII скликання

Дата: 24.12.2020 13:49

Сьогодні під головуванням голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської відбулось третє пленарне засідання першої сесії Коростенської районної ради VIII скликання. В роботі засідання взяли участь 30 із 42 депутатів районної ради.

Також у часть в засідання взяв голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, голови та представники Овруцької, Олевської, Малинської, Лугинської та Народицької РДА, представники ЗМІ, запрошені.

На порядок денний було винесено 19 питань. З проєктами рішень сесії можна ознайомитись на офіційному сайті Коростенської районної ради за посиланням.

Підсумовуючи засідання голова райдержадаміністрації Юрій Тарасюк та голова райради Юлія Гаєвська подякували присутнім за плідну роботу та напередодні новорічних та різдвяних свят побажали міцного здоров’я, успіхів в роботі та в житті, миру, добра, злагоди в родинах. Першу сесію Коростенської районної ради VIII скликання було завершено.