Юрій Тарасюк: Маємо подбати, щоб свято, на яке очікують наші діти, відбулось

Дата: 30.12.2020 09:39

Продовжуючи дарувати гарний передноворічний настрій, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською та її заступницею Оленою Харченко передали солодкі подарунки учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів, що на даний час підпорядковуються Коростенському районному сектору освіти.

«І хоч на вулиці немає снігу, атмосфера не зовсім святкова, ми, дорослі, маємо подбати, щоб свято, на яке так завжди очікують наші діти, відбулось. Сьогодні ми передаємо солодощі і даруємо гарний настрій дітлахам. А ще вітаємо з новорічними та різдвяними святами, зичимо міцного здоров’я, добрих друзів, гарних оцінок в школі та нового щасливо року!», – зазначив Юрій Тарасюк.