Передача об’єктів цивільних прав зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність територіальної громади – запитання-відповіді

Дата: 04.01.2021 15:55

Експертки Офісу підтримки реформи з децентралізації при Мінрегіоні Віра Козіна та Ірина Бакунчик підготували відповіді на запитання щодо передачі об’єктів цивільних прав зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у власність територіальної громади, територія якої затверджена Кабінетом Міністрів України.

Більш детально з інформацією можна ознайомитись ТУТ

У публікації також подано окремі рекомендації та зразки документів з питань передачі об’єктів цивільних прав у власність територіальних громад, територія яких затверджена Кабінетом Міністрів України 12.06.2020 р., відповідно до актуального законодавства станом на грудень 2020 року.

У роботі над публікацією використано досвід впровадження реформи децентралізації в Україні, враховано наявну практику з означених питань.