ГУ Пенсійного фонду України у Житомирській області інформує про стан фінансування пенсійних виплат за січень 2021 року

Дата: 11.01.2021 13:11

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування пенсії.

Станом на 06 січня забезпечено фінансування пенсійних виплат на суму 415,5 млн грн, що становить 35,7% до потреби, яка складає 1164,1 млн грн. А саме, профінансовано підприємства поштового зв’язку по 11 січня та банківські установи по 10 січня.

Фінансування пенсійних виплат військових пенсіонерів (26,2 тис. осіб) за січень 2021 року проведено в повному обсязі. На ці цілі було направлено 152,7 млн грн.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2020 року відбувся перерахунок пенсій у ГУ Пенсійного фонду України у Житомисрькій області.

Також нагадаємо, що Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2021 рік, зокрема з 01 січня 2021 року розмір мінімальної заробітної плати зросте до 6 тис. грн.