В с. Поліське Коростенського району відбулась пожежа

Дата: 12.01.2021 10:53

Як повідомляє пресслужба управління ДСНС у Житомирській області, 11 січня 02:38 по лінії «101» надійшло повідомлення від місцевого жителя про пожежу в дерев’яній будівлі колишнього, наразі непрацюючого, магазину у с. Поліське Коростенського району.

Будівля належала колишньому сільському споживчому товариству, в останні два роки змінила власника і не використовується за призначенням.

По прибуттю чергового караулу рятувальників до місця виклику було встановлено, що горить покрівля на всій площі. На місце події були викликані представники РЕМ для знеструмлення будівлі. Також задля безперебійної подачі води керівник гасіння пожежі залучив додаткові сили та засоби. Завдяки оперативності бійців ДСНС вже о 02:56 пожежу вдалося локалізувати, та до 05:20 тривала остаточна ліквідація. Вогнем знищено 4 кв.м перекриття, пошкоджено 120 кв.м покрівлі.

Причина займання встановлюється фахівцями.