Оперативна інформація про похолодання на Житомирщині протягом 15-18 січня 2021 р.

Дата: 12.01.2021 15:35

У зв’язку з вторгненням в Україну холодного арктичного повітря, протягом 15-18 січня 2021 р. на Житомирщині очікується зміна погодних умов та суттєве зниження температурного режиму.

15 січня: Часом сніг. Зниження температури вночі до 11-16о морозу. Вдень до 9-14о морозу.

16-17 січня: Невеликий сніг. Подальше зниження температури вночі до 16-21о морозу. Вдень 16 січня 12-17о морозу. 17 січня 10-15о морозу.

На дорогах ожеледиця.

18 січня: Припинення опадів. Утримається холодна погода. Температура вночі 10-15о морозу. Вдень 5-10о морозу.

Такі погодні усови можуть призвести до порушень руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме І (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.

Повідомляє Житомирський Гідрометцентр