Малинські поліцейські розшукують 35-річного киянина

Дата: 14.01.2021 11:13

Нині тривають пошуки Куліча Федора Васильовича, 06.11.1985 р.н.,  який наприкінці листопада пішов з дачного будинку в с. Федорівці Малинського району та не повернувся.  Донині встановити його місце знаходження не вдалося, тож поліцейські просять громадян повідомити будь-яку інформацію про зниклого.

25 листопада до Малинського відділення поліції звернувся житель м. Києва із повідомлення про зникнення його сина. За словами заявника увечері 21 листопада його 35-річний син, який має психічне захворювання, пішов з дачного будинку, розташованого у с. Федорівці, та не повернувся. Чоловік раніше вже йшов з дому на кілька днів, але щоразу повертався.

За наявною інформацією зниклий міг рухатися дорогою у напрямку м. Радомишля. На його пошуки залучаються поліцейські, працівники місцевого лісництва, рятувальники, однак донині встановити місце знаходження чоловіка не вдалося.

Прикмети зниклого: зріст 185-190 см, повної статури (вага близько 160 кг), волосся темного кольору, середньої довжини, обличчя округле, очі карі, має бороду. Права кисть деформована.

Був одягнений у фуфайку, сірі труси, майку, чорні гумові калоші.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Федора Куліча, повідомте про це за телефонами (04133) 5-22-66, 5-21-76 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

Відділ комунікації поліції Житомирської області