Коростенський міський центр зайнятості - помічник у пошуку роботи

Дата: 14.01.2021 14:46

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до центру зайнятості .

Якщо Ви завітали вперше - зверніться до нашого реєстратора. Він пояснить, як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості.

У секторі самостійного пошуку роботи Ви маєте можливість самостійно знайти інформацію про вільні робочі місця (розмір заробітної плати, характер та режим роботи, професійні вимоги до кандидатів) і вибрати кращі варіанти свого працевлаштування.

Якщо в секторі самостійного пошуку роботи Ви не знайшли необхідної інформації, реєстратор спрямує Вас до кар'єрного радника, який допоможе підібрати підходящу роботу з урахуванням Ваших кваліфікаційних характеристик та побажань.

Також фахівці центру зайнятості:

• нададуть індивідуальні консультації щодо перспектив Вашого працевлаштування;
  • у разі неможливості працевлаштування за фахом допоможуть зорієнтуватися у виборі чи зміні професії;
  • допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо результативного пошуку роботи та технікою самопрезентації роботодавцю;
  • запропонують відвідати тематичні або загальні постійно діючі семінари та тренінги;
  • нададуть профінформаційні послуги та індивідуальні консультації з професійної орієнтації.

Ми працюємо для Вас!