До УВАГИ! Працює “гаряча лінія” служби у справах дітей Житомирської ОДА

Дата: 15.01.2021 15:07

У зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів обмежено проведення особистих прийомів громадян.

Для надання допомоги у розгляді питань соціального захисту дітей рекомендуємо мешканцям Житомирської області звертатись до спеціалістів служби у справах дітей облдержадміністрації:

За телефоном “гарячої лінії”: (0412) 47-50-11;

На електронну адресу: sddер@sddер.zht.gоv.uа

Години роботи: з 8.00 до 17.15 гол (понеділок – четвер) та з 8.00 до 16.00 год (п’ятниця), перерва з 13.00 до 14.00 год.

Довідково. На первинному обліку служб у справах дітей області перебуває близько 3000 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського, піклування, з них 93,47 % влаштовано в сімейні форми виховання (опіка, піклування, ДБСТ, ПС).

В умовах реформування закладів інституційного догляду пріоритетом залишається розвиток мережі прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу. В регіоні діють 57 дитячих будинків сімейного типу та 161 прийомна сім’я, в яких виховується 666 дітей. Впродовж 2020 року створено 17 дитячих будинків сімейного типу та 18 прийомних сімей. В зазначені форми виховання влаштовано 142 дитини.