Про плече допомоги

Дата: 18.01.2021 12:54

За прогнозами синоптиків, сильні морози протримаються ще кілька днів. Сьогодні вдень -14..-19°. 19 січня температура вночі становитиме -17..-22°, вдень -10..-15°. Обмороження на відкритому повітрі та за відсутності обігріву, за такої температури, може настати вже за лічені години.

????????Звертаємося до учасників дорожнього руху з проханням підставляти плече допомоги тим, хто її потребує.

Помітили, що хтось на дорозі заблукав, або має несправність транспортного засобу чи закінчилося пальне – не лишайтеся осторонь, допоможіть, або зателефонуйте до відповідних служб з проханням допомоги.

??Якщо прикрість трапилась на шляхах державного значення краю – телефонуйте до чергового при Службі автомобільних доріг у Житомирській області: (0412) 47-05-35.

?Крім того, на магістралі М-06 Київ – Чоп на базі дорожньо-ремонтних пунктів підрядної організації, діють місця обігріву для учасників дорожнього руху. Кому потрібна допомога, теплий чай та зігрітися - навідайтеся до дорожників, які працюють в цілодобовому режимі.

Пункти знаходяться в населених пунктах: Кочерів, Дідовичі, Березівка, Улашанівка, Новоград-Волинський.

Бережіть себе та оточуючих!

Пресслужба САД у Житомирській області