Реагування на повідомлення щодо неналежного утримання дітей в сім'ї

Дата: 21.01.2021 14:03

До служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації надійшло повідомлення щодо неналежного утримання дітей в сім'ї (відсутність продуктів харчування, дров, одягнені не за сезоном).

З метою захисту законних прав та інтересів дітей начальником служби у справах дітей Оленою Онищук спільно з керівником громадської організації "Промінь любові" було проведено виїзд в с. Мала Зубівщина щодо перевірки наведених у повідомленні фактів.

За результатами обстеження та бесідою з батьками було встановлено, що в будинку наявний мінімальний запас дров та продуктів харчування. За допомоги шведської місії WINDEN сім'ю було забезпечено продуктами харчування, вирішується питання щодо забезпечення дровами та зимовим одягом і взуттям.

Батькам було наголошено, що згідно чинного законодавства вони несуть безпосередню відповідальність за стан здоров'я своїх дітей, їх розвиток та умови проживання. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення неналежне виконання батьківських обов'язків є адміністративним правопорушенням, за яке батьків притягують до адміністративної відповідальності.

Інформує служба у справах дітей

Коростенської районної державної адміністрації