Про організацію роботи в умовах реформування адміністративно-територіального устрою управлінь праці та соціального захисту Коростенського району

Дата: 25.01.2021 09:18

21 січня 2021 року відбулася нарада з начальниками та головними бухгалтерами Лугинського, Малинського, Народицького, Овруцького, Олевського управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та начальниками відділів, головними спеціалістами управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації щодо надання пільг, субсидій, всіх видів соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян в умовах реформування адміністративно – територіального устрою. Нараду провела начальник управління Лілія Ситнік.