У ДТП, що сталася в ніч на 24 січня в Овруцькому районі, загинув 26-річний водій та двоє його пасажирів, 23 і 24 років, – усі жителі смт Народичі

Дата: 25.01.2021 12:49

Про це 25 січня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області. «Дорожньо-транспортна пригода сталася 24 січня близько 2:15 на автошляху Овруч – Словечне, неподалік с. Піщаниці. Унаслідок зіткнення з деревом та загоряння автомобіля загинули троє жителів смт Народичі. Нині поліцейські з’ясовують всі причини та обставини події», - йдеться у повідомленні.

Попередньо, водій автомобіля Skoda Octavia, 26-річний житель смт Народичі, рухаючись зі сторони с. Словечного у напрямку м. Овруча, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де допустив зіткнення з деревом, унаслідок чого автомобіль загорівся.

У результаті водій та двоє його пасажирів, жителі смт Народичі віком 23 та 24 років, загинули на місці події.

«Нині у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України, триває встановлення всіх обставин події», - повідомили в поліції.