Обласний лабораторний центр повідомляє: Житомирській області зареєстровано вже 44 002 підтверджені випадки COVID-19

Дата: 28.01.2021 11:10

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії у Житомирській області спостерігається високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зіновій Парамонов, станом на 09:00 28.01.2021 (за минулу добу – 27 січня) зареєстровано 262 нових лабораторно підтверджених випадки.

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) –44002

Померло (всього) –737

За добу надійшло повідомлення на підозру –269

Всього підозр (з наростаючим підсумком) –45572

Всього одужало – 40734

Активні хворі –2531

Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –770

Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –136134

Всього проведено ІФА-тестувань за добу –1547

Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –180115

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 27 січня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

• у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, – всього 2525 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 2153, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 414 хворими на COVID-19 та 195 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (22,67% від загальної кількості ліжок);
  • кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, забезпечено ліжок киснем — 114, з яких зайнято хворим на COVID-19 та – пацієнтами з підозрою на  COVID-19.

Нагадуємо, що з 25 січня діють карантинні обмеження, які діяли до початку посиленого карантину.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.