Стажування для роботодавця - найкращий спосіб перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання

Дата: 29.01.2021 12:04

Так, сьогодні такою послугою Коростенської служби зайнятості скористався роботодавець, приватний підприємець Роман Ткач, який взяв на стажування на вакантну посаду кухаря Світлану Бабич, 1976 року народження.

Фахівці центру зайнятості спільно з роботодавцем розробили програму стажування, роботодавець забезпечив належні умови праці безробітної, дотримання правил і норм охорони праці, техніки безпеки та виробничої санітарії в період проходження безробітною особою стажування відповідно до законодавства.

Тож, стажування за допомогою служби зайнятості – це, насамперед, легалізація зайнятості та реальний шанс для безробітних отримати роботу, а для роботодавця – перевірених робітників, які відповідають його вимогам.