Із суб’єктами пробації, які мешкають на території Коростенського району на базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській попрацювала представниця мобільного консультаційного пункту БВПД

Дата: 01.02.2021 12:09

01 лютого 2021 року із суб’єктами пробації Коростенського МРВ зустрілася представниця Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко та поінформувала про види правових послуг, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, про права та способи захисту від обвинувачення, а також всі охочі отримали консультацію та роз’яснення з питань, що їх цікавлять.

Консультаційний пункт Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює у межах виконання відповідного Меморандуму про співпрацю.

Дана робота спрямована на підвищення рівня правової свідомості, оскільки знання певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення шкоди, відповідальності, зобов’язує поводитись у певних рамках, утримує від порушень правил поведінки.