Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Завдяки «Великому будівництву 2020» на Житомирщині збудовано та реконструйовано 15 соціальних об’єктів

Дата: 02.02.2021 13:13
Кількість переглядів: 569

У Житомирській області збудовані, відремонтовані та реконструйовані 15 соціальних об’єктів. По п’ять дитячих садочків, шкіл та спортивних об’єктів завершені і вже приймають учнів та відвідувачів. Тож Житомирщина цілком виконала обсяг робіт, запланований на 2020 рік в межах Програми Президента «Велике будівництво».

Фото без опису

На реалізацію 15 проєктів було виділено 179 093,93 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 140 591,54 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 25 132,39  млн грн та 13 370 млн з інших джерел.

Дитячі садочки

Завдяки реалізації п’ятьох проєктів «Великого будівництва» у 2020 році в Житомирській області створено комфортні умови у дитячих садочках для 590 дітей.

 1. Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка» по вул. Терещенка, 3-а, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області

Фото без опису

У дитячому садку утеплено зовнішні стіни та опоряджено фасади, відремонтовано вимощення, утеплено перекриття, замінено вікна та двері, влаштовано ганки пандусу для маломобільних верств населення, покрівлю з профнастилу, теплу підлогу в ігрових, відремонтовано систему опалення, зроблено внутрішній ремонт приміщення, басейну, придбано спортивно-ігровий інвентар, меблі та сантехніку, забезпечено благоустрій території.

В результаті реконструкції дитсадка створено комфортні умови для безпечного перебування  120 дітей та здобуття ними дошкільної освіти.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,5 млн грн.

 1. Будівництво дитячого садочку за адресою: вул. Соборна, 30, смт. Чоповичі Малинського району Житомирської області

Фото без опису

У дошкільному закладі проведено демонтажні роботи, влаштовано фундаменти прибудови, перекриття, стіни та перегородки, дах та покрівлю, підлогу, зроблено сантехнічні роботи, внутрішнє опорядження приміщення, фасадні роботи. Також побудовано тіньові навіси та забезпечено благоустрій території.

У садку створено 80 нових місць для навчання і виховання дітлахів  та 18 нових робочих місць для педагогічного складу.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 19,0 млн грн.

 1. Реконструкція приміщень дошкільного навчального закладу №32 по вул.Якубовського, 10 в м. Житомирі

Фото без опису

Виконано загально-будівельні роботи з реконструкції будівлі. Проведена реконструкція водостічної системи, водопроводу та каналізації, систем опалення та вентиляції, системи зовнішнього освітлення. Зроблено  монтаж системи електроосвітлення та силового електрообладнання, улаштовано блискавкозахист. Придбано та зроблено монтаж обладнання харчоблоку, пральні, приміщень будівлі. Обладнано систему протипожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Придбано меблі та обладнання, встановлено дитячий майданчик, забезпечено благоустрій території.

Створено 100 нових місць для навчання та 40 нових робочих місць для педагогічного складу.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 41,4 млн грн.

 1. Будівництво дошкільного навчального закладу «Малятко» в с. Станишівка, вул. Кільцева, 2 Житомирського району

Фото без опису

Побудовано об’єкти основного призначення, енергетичного господарства, зовнішні мережі, споруди водопостачання і водовідведення, теплопостачання та газопостачання. Проведено благоустрій та озеленення території.

У садочку створено 30 нових місць для дітей.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 20,9 млн грн.

 1. Реконструкція будівлі дитячого садочку «Білочка» Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ» за адресою вул. Гулія, 11/1, смт. Іршанськ Хорошівського району Житомирської області

Фото без опису

Виконано будівельно-монтажні роботи по ремонту і реконструкції цегляних вентшахт на покрівлі, підсилено стовпи і простінки з тріщинами за рахунок встановлення металевих обойм, утеплено цоколь мінераловатними плитами та декоративною штукатуркою з наступним пофарбуванням. Відремонтовано вимощення та ганки, утеплено зовнішні стіни з наступним пофарбуванням фасадними красками. Улаштовано козирки над входами з покриттям металопрофілю, водовідведення з покрівлі даху.

Створено комфортні умови для безпечного перебування 260 дітей та здобуття ними дошкільної освіти.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 14,9 млн грн.

Школи

Завдяки програмі «Велике будівництво» у п’яти школах області забезпечені належні умови для навчання  2610 учнів.

 1. Реконструкція (ефективна термосанація) Миропільської гімназії Романівського району Житомирської області за адресою: смт. Миропіль, вул. Центральна, 46.

Фото без опису

У навчальному закладі утеплено та оздоблено фасади і цоколь, замінено існуючу азбестобетонну покрівлю на покрівлю із металочерепиці та проведено її утеплення. Замінено вікна та вхідні двері, улаштовано вимощення, встановлено пандус. Проведена реконструкція системи освітлення, теплопостачання, улаштовано водовідведення.

В результаті реконструкції покращено умови навчання 453 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,8 млн грн.

 1. Реконструкція Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із застосуванням енергозберігаючих технологій

Фото без опису

Реконструйовано будівлю старших класів та проведено роботи по влаштуванню зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, облаштовано внутрішні туалети та душові, замінено водонапірну вежу. Проведено реконструкцію будівлі молодших класів та роботи з благоустрою території, інших навчальних, виробничих будівель та приміщення їдальні, демонтаж аварійної будівлі.

У реконструйованій школі  покращено умови навчання 349 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 22,4 млн грн.

 1. Реконструкція Новоборівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів-ліцею по вул. Освіти, 7 в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області

Фото без опису

Здійснено реконструкцію 3-х поверхової будівлі старших класів та 2-х поверхової будівлі початкових класів. Проведено комплексне утеплення будівель, оздоблено фасади, замінено існуючу покрівлю на шатрову, вікна і двері на металопластикові, реконструйовано зовнішні теплові мережі.

В результаті реконструкції створено комфортні умови для безпечного перебування 457 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,6 млн грн.

 1. Капітальний ремонт Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: смт. Пулини, вул. Шевченка, 158 Житомирської області (комплексна термосанація)

Фото без опису

У школі замінено покрівлю з азбестоцементних листів на металочерепицю, утеплено фасади та цоколі з подальшим оздобленням, горище зі встановленням протипожежних люків-лазів. Встановлено металопластикові вікна та двері, демонтовано аварійну частини будівлі. Побудовано новий учнівський блок, забезпечено благоустрій території перед головним входом та внутрішнього двору, влаштовано огорожі території школи.

762 учні відвідують оновлену сучасну школу з усіма зручностями.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 38,4 млн грн.

 1. Коригування робочого проекту по об’єкту: Олевська гімназія по вул. Інтернаціональній, 34 в м. Олевськ Житомирської області – будівництво (завершення будівництва)

Фото без опису

Проведено оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях, монтаж внутрішніх інженерних систем та підключення їх до зовнішніх мереж, облаштовано входи та приямки. Забезпечено благоустрій території з твердого покриття та встановлено малі архітектурні форми.

В результаті завершення будівництва створено 589 нових навчальних місць.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 41,5 млн грн.

Спортивна інфраструктура

Завдяки «Великому будівництву» понад 567 тисяч мешканців області відтепер мають можливість займатися спортом та активно відпочивати на п’яти спортивних об’єктах.

 1. Реконструкція спорткомплексу «Динамо» за рахунок розбудови за адресою: пров. Шкільний, 8, м. Радомишль, Радомишльського району, Житомирської області

Фото без опису

У спортивному комплексі замінено покрівлю, демонтовано та заповнено віконні та дверні прорізи металопластиковими конструкціями, улаштовано бетонну підлогу. Відремонтовано внутрішні приміщення, оновлено внутрішні санітарні вузли з душовими кімнатами. Проведено монтаж освітлення, комплексну термосанацію будівлі та встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива.

Проєкт має вплив на 14 100 чоловік населення.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 26,3 млн грн.

 1. Капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» за адресою: вул. Фещенка-Чопівського, 10 в м. Житомирі

Фото без опису

Утеплено та оздоблено фасади, модернізовано інженерні мережі, зроблено ремонт та опорядження внутрішніх приміщень. забезпечено благоустрій території та– створено публічний простір.

Проєкт має вплив на 266 106 чоловік населення.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,6 млн грн.

 1. Капітальний ремонт спортивного майданчика в Кирданівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської області

Фото без опису

Улаштовано покриття спортивного майданчика зі штучних матеріалів.  Створено скейт-парк (встановлено сім елементів обладнання).

Проєкт має вплив на 15 551 чоловік населення.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 5,2 млн грн.

 1. Реконструкція стадіону за адресою: вул. Соборна, 1, м. Чуднів Житомирської області

Фото без опису

На стадіоні улаштовано футбольне поле розміром 94 х 54 метри (трав’яне покриття), багатофункціональний (баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон) спортивний майданчик розміром 40 х 20 метрів (штучне покриття), бігові доріжки (штучне покриття), металеві трибуни з накриттям та забезпечено благоустрій території.

Проєкт має вплив на 5 494 чоловік населення.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 5,9 млн грн.

 1. Реконструкція майнового комплексу КЗ «Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської ОР по вул. Коростишевській, 15 в м. Житомирі – улаштування футбольного поля зі штучним покриттям.

Фото без опису

На спортивному об’єкті  улаштовано покриття із синтетичної трави, зроблено монтаж футбольних воріт, встановлено металеву огорожу з сітчастих панелей по металевим стовпам.

Проєкт має вплив на 266 106 чоловік населення.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 23,3 млн грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь