Водії, будьте уважні: на Житомирщину йде потепління з дощем

Дата: 02.02.2021 16:29

За повідомленням синоптиків, потепліє на два дні, але ситуацію ускладнять дощ та туман. Завтра, 3 лютого, на території області вночі та вранці слабкий туман. На дорогах можлива ожеледиця. Вдень невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер південно-західний, 5-10м/с. Температура вночі -1..-6º, вдень 0..+5º. Шановні водії, будьте уважні, адже вночі мінусова температура приморозить мокре дорожнє покриття.

Нагадаємо про правила кермування, що стануть в пригоді:

- різко не гальмуйте (різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше до втрати керованості),

- проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною та не робіть різких рухів кермом,

- при русі на мостах та естакадах будьте особливо уважні (у цих зонах уникайте різких рухів кермом, газом, гальмами),

- уникайте різких маневрувань і обгонів,

- не забувайте про пішоходів (люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти: наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму).

Пресслужба САД у Житомирській області