Дія — це євроінтеграція

Дата: 03.02.2021 08:25

Мінцифра у 2021 році продовжує євроінтеграційний курс та переведення адміністративних послуг в онлайн. Щодня ми будуємо цифрову державу, щоб українці могли жити у новій, комфортній і справедливій країні, у центрі якої людина.

Саме тому ми створили портал Дія і застосунок Дія.

????Вже більше 3 млн українців використовують застосунок Дія 2.0, а портал Дія відвідало понад 3,6 млн користувачів.

???? На порталі можна отримати онлайн більше 50 державних послуг.

Завдяки Дії нам вдалось максимально спростити і прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник особисто взагалі не впливав на термін отримання довідки або видачі дозволу. Швидко, зручно та людяно.

???? Дія покращує життя громадян і наближає українців до європейського добробуту. У такий спосіб Мінцифра поступово перетворює Україну на країну з європейським рівнем отримання державних послуг.

Про європейські послуги, що таке євроінтеграція, який її практичний зміст і які можливості вона відкриває для українців ми будемо пояснювати в рамках урядової інформаційної кампанії #EUкраїна.

Більше інформації ???? https://association4u.in.ua