Увага! Штормове попередження про погіршення погодних умов

Дата: 05.02.2021 15:00

У зв’яязку з виходом циклону із заходу в Україні очікується ускладнення погодних умов.

????7 лютого у Львівській, ІваноФранківській областях значний сніг,(на Закарпатті з дощем); ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. (І рівень небезпечності,????).

????8 лютого у західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см); на Закарпатті, вдень і на Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, ????).

Повідомляє Український гідрометцентр