У лютому землевпорядники Житомирщини запропонують інвесторам придбати права оренди на майже 200 га земель сільськогосподарського призначення державної власності

Дата: 05.02.2021 16:13

У лютому 2021 року у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбудуться чергові земельні торги з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані за межами населених пунктів.

До продажу будуть запропоновані права оренди на 4 земельні ділянки загальною площею 195,5766 га. Ділянки розташовані на території Коростенського, Овруцького та Олевського районів і призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 12% від нормативної грошової оцінки, термін оренди – 7 років.

Місце проведення земельних торгів: м. Житомир, вул. Довженка, 45 (актова зала).

З детальною інформацією про лоти можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному вебсайті Держгеокадастру.