Відбулось перше пленарне засідання другої сесії Коростенської районної ради VIII скликання

Дата: 10.02.2021 15:12

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк сьогодні взяв участь в засіданні депутатів Коростенської районної ради.

Голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська розпочала роботу першого пленарного засідання другої сесії районної ради VIII скликання з вручення спільно зі своєю заступницею Оленою Харченко депутатам посвідчень та значків депутата Коростенської районної ради.

В залі присутні 28 із 42 депутати районної ради. На порядку денному стоїть 41 питання.

Серед них звернення депутатів райради:

* Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України.

* Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Кабінету Міністрів України про правовий режим частини Коростенського району.

* Про звернення депутатів Коростенської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, та Верховної Ради України про скасування підвищення тарифів на електроенергію, природний газ, послуги з їх розподілу та транспортування.

З проєктами рішень ви можете ознайомитись на сайті Коростенської районної ради.