Ускладнення погодних умов: насипле ще 30 сантиметрів снігу

Дата: 10.02.2021 15:45

Південний циклон наближається та за три дні додасть ще до 30 сантиметрів снігу. Перший рівень небезпечності! Сьогодні вночі по області метеорологи обіцяють невеликий, а вже вдень 11 лютого, значний сніг.На дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби -5..-10°.

Складні погодні умови:

????12 лютого: Хмарно. Помірний, місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Вдень пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Температура протягом доби -11..-16°.

????13 лютого: Хмарно. Вночі сніг. Вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Температура вночі -11..-16°, вдень -9..-14°.

???Зважаючи на погодні умови, що можуть призвести до порушення руху транспорту, просимо по можливості не сідати за кермо, тим паче не планувати довготривалих подорожей.

?Кого ж негода застане в дорозі - скористайтеся майданчиками відстою для транспортних засобів!

Пресслужба САД у Житомирській області