Чиста енергія для вашої родини: інформаційно-роз’яснювальна кампанія від Держенергоефективності. ВІДЕО

Дата: 11.02.2021 08:09

Про переваги відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах розповідає інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Чиста енергія для Вашої родини», розроблена Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning.

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.

Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:

• сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
  • теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
  • геліоколектори – для нагріву води.

Як зазначив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, завдяки відновлюваним джерелам енергії родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету».

«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії – у відеоролику «Чиста енергія для Вашої родини».