Віктор Градівський: Розвиток та трансформація мережі ЦНАПів важливі процеси у рамках децентралізації

Дата: 11.02.2021 11:59

Про це зазначив заступник голови Житомирської ОДА під час онлайн – наради з райдержадміністраціями, міськими, селищними, сільськими радами з питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

У нараді також взяли участь представники структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації та Програми «U-LEAD з Європою».

Зокрема, під час онлайн-наради були говорили про існуючу мережу центрів надання адміністративних послуг Житомирської області, їх стан, діяльність, спектр доступних соціальних послуг та створення «дорожньої карти» для їх отримання. Також учасники наради розглянули стан організації роботи служб у справах дітей в територіальних громадах Житомирської області.

«Ми повинні ефективно трансформувати та розвивати центри надання адміністративних послуг у громадах, аби жителі Житомирщини могли зручно та оперативно отримувати соціальні послуги, які їм гарантує держава», — наголосив Віктор Градівський.

Також учасники наради розглянули види допомоги, що надаються органам місцевого самоврядування у рамках Служби експертної підтримки ЦНАП Програми «U-LEAD з Європою».