На крок ближче до євроінтеграції. Мінцифра полегшує життя бізнесу за допомогою електронних рахунків-фактур

Дата: 12.02.2021 09:59

Для українських компаній обмін паперовими рахунками-фактурами з іноземними партнерами може тривати до 10 робочих днів. Окрім довгого очікування, на бізнес лягають додаткові фінансові витрати на друк документів і на їх доставку.

???? У країнах ЄС давно знайшли рішення цієї проблеми. Вони використовують eDelivery. Обмін інвойсами триває кілька секунд.

Використовуючи успішний досвід європейських країн, Мінцифра у 2020 році в рамках проєкту EU4Digital успішно реалізувала пілотний проєкт з обміну електронними рахунками-фактурами за допомогою рішення eDelivery між компаніями з України та Польщі ?????????

У 2021 році ми почали координувати аналогічний пілотний проєкт між компаніями з України та Вірменії.

Євроінтеграційна команда Мінцифри наближає українські компанії до безпечного та ефективного обміну електронними рахунками-фактурами з компаніями ЄС та Східного партнерства. Більше про урядову інформаційну кампанію #EUкраїна із поясненням термінів та процесів євроінтеграції ???? https://association4u.in.ua