У Коростенському районі поліція розслідує обставини зіткнення буса та вантажівки

Дата: 12.02.2021 10:25

ДТП сталась на автодорозі Виступовичі-Житомир, у Коростенському районі. Унаслідок автотрощі постраждав пасажир автомобіля «Volkswagen Т4». Обставини з’ясовуються у рамках розпочатого досудового розслідування.

Автопригода сталась 11 лютого близько 17:35 на в’їзді у село Лісівщину Коростенського району

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Volkswagen Т4», 40-річний житель районного центру, рухаючись автодорогою Виступовичі – Житомир, виїхав на зустрічну смугу руху, де скоїв зіткнення з вантажним автомобілем «Scania» під керуванням 54-річного жителя Тернопільщини.

Унаслідок вказаної автопригоди травми отримав пасажир буса, 45-річний житель м. Коростеня. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України поліцейські встановлюють усі обставини та причини, що призвели до ДТП.

Поліцейські звертаються до водіїв із закликом суворо дотримуватися Правил дорожнього руху та заходів безпеки під час кермування. Зважайте на ускладнення дорожніх умов у зв’язку зі снігопадами.

Відділ комунікації поліції Житомирської області