Коростенський район: рятувальники надали допомогу у гасінні локомотиву пасажирського потягу

Дата: 12.02.2021 10:44

12 лютого о 02:04 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Красносілка Коростенського району в тепловозі пасажирського потягу сполученням Львів – Бахмут сталася пожежа.

На місце події було направлено фахівців 37-го Державного пожежно-рятувального поста та 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини, а також пожежний потяг Коростенської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-західної залізниці».

По прибуттю до місця виклику встановлено, що площа пожежі складає 20 кв.м. дизельної установки тепловоза.

Завдяки спільним оперативним діям о 02:57 пожежу локалізовано, о 03:58 – ліквідовано на площі 20 кв.м. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.

На гасіння пожежі від ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.

О 05:00 рух залізничною колією відновлено. Причина пожежі встановлюється фахівцями.

У ДСНС України

у Житомирській області