У Коростені поліцейські охорони затримали підозрюваних у крадіжці кабелю зв’язку

Дата: 15.02.2021 12:23

15 лютого під час виїзду за повідомленням про спрацювання охоронної сигналізації поліцейські затримали трьох місцевих жителів, підозрюваних у щойному викраденні дротів зв’язку.  Демонтовані кабелі у чоловіків вилучено. Розпочато досудове розслідування.

Уночі, близько 2-ї години, поліцейські охорони отримали повідомлення про спрацювання сигналізації щодо пошкодження кабелю зв’язку. Відтак уже за декілька хвилин наряд реагування був на місці.

Під час обстеження довколишньої території поліцейські помітили обрив повітряної лінії телефонного кабелю довжиною близько  50 метрів. Також на снігу виднілись сліди стягування дроту та взуття кількох осіб. Рухаючись у напрямку знайдених слідів поліцейські наздогнали трьох осіб, які мали при собі демонтовані кабелі.

За таких обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області.

Як з’ясувалось, двоє чоловіків, 36 і 44 років, та 34-річна жінка – жителі м. Коростеня. Один із затриманих раніше вже притягувався до відповідальності за майнові злочини. Усіх трьох доставили до управління поліції для з’ясування обставин правопорушення.

Досудове розслідування проводиться за ст. 185 (Крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає відповідальність від штрафу до 3 років позбавлення волі.

Управління поліції охорони в Житомирській області