На Лугинщині відбулось вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 13:03

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в смт Лугини, голова Лугинської РДА Володимир Сивко, заступник Лугинського селищного голови Віктор Давидюк, голова Лугинської районної спілки ветеранів афганської війни Сергій Осадчук, помічник народного депутата Арешонкова Станіслав Івчук та ветерани афганської війни поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

За час воєнних дій загинуло 3 воїни, вихідці з Лугинського району: Ілляшук Геннадій Миколайович, Мартинчук Олексій Сергійович,  Шинкар Григорій Павлович.

Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, свято вірили, що виконують інтернаціональний обов'язок. Вічна пам’ять загиблим та шана героїзму живим!