#ЛесяУкраїнкаНазавжди: стартував конкурс від Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва

Дата: 15.02.2021 16:29

До ювілею Лесі Українки Житомирська обласна бібліотека для юнацтва запрошує долучитися до участі у конкурсі.

Розміщуйте у Фейсбуці власні прозові (есе, оповідання) та поетичні твори за мотивами поезії Лесі Українки або присвячені її життю та творчості.

Додавайте хештег #Леся_Українка_назавжди, позначайте @Житомирська обласна бібліотека для юнацтва та бібліотеку, яку відвідуєте найчастіше.

Участь у конкурсі без вікових обмежень.

25 лютого, в день 150-річного ювілею Лесі Українки, буде обрано переможця конкурсу, який отримає подарунок на згадку.

Кращі твори будуть опубліковані у збірці «Натхненні юністю», що випускає бібліотека.

Роботи можна розміщувати як із власних сторінок, так і зі сторінок бібліотек.

Сторінка бібліотеки у Фейсбук за посиланням.

Нагадуємо, що на Житомирщині триває поетичний марафон до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки. Долучитися до марафону може кожен, надіславши заявку на електронну пошту Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації obl_info@ukr.net