Увага! Попередження про зниження температури повітря по Житомиру та області!

Дата: 16.02.2021 08:58

За прогнозами Житомирського Гідрометцентру, 16 лютого по Житомиру хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -16..-18°, вдень -8..-10º.

По області хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями по області туман. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -15..-20°, вдень -7..-12º.

17 лютого хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі -16..-21°, вдень -4..-9°.

18 лютого хмарно з проясненнями. Вночі невеликий сніг. Вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура протягом доби -8..-13°.

19-20 лютого без істотних опадів. Температура 19 лютого вночі -18..-23°, вдень -8..-13°; 20 лютого вночі -15..-20°, вдень -5..-10°.

Нагадаємо, що під час погіршення погодних умов для забезпечення безаварійного проїзду на шляхах загального користування місцевого значення організовано цілодобове чергування. Для оперативного реагування та координації працює телефонна “гаряча лінія”: 067-34-02-949.

Про правила безпеки на дорозі під час погіршення погодних умов читайте ТУТ.

Також на території Житомирської області діють пункти обігріву населення.

Поради рятувальників, як уникнути обмороження та переохолодження, можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.