Коростенські поліцейські встановили причетного до крадіжки кисневих балонів з місцевої лікарні

Дата: 17.02.2021 09:19

Уранці 15 лютого до Коростенського районного управління поліції звернувся завідуючий по господарству місцевої лікарні. Зі слів чоловіка, невідомі викрали із закладу шість кисневих балонів. Причетного до крадіжки поліцейські розшукали. Розпочато слідство.

Як розповів заявник, ще увечері ємності були на місці, проте вже вранці 15 лютого останні зникли.

На місці події працювала слідчо-оперативна група районного управління. Правоохоронці оглянули територію, де зберігалися кисневі балони, опитали працівників лікарні та можливих свідків події й вилучили наявні речові докази.

Усе це дало змогу оперативникам кримінальної поліції того ж дня встановити та розшукати ймовірного крадія. Ним виявився 39-річний місцевий житель. Нині поліцейські доставили чоловіка до Коростенського районного управління для з’ясування усіх обставин події.

Раніше останній вже потрапляв у поле зору поліції та навіть притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

Водночас місцеві слідчі вже розпочали кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Відповідно до санкції статті чоловікові тепер може загрожувати покарання від штрафних санкцій і аж до 3 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Житомирської області