Місцева ідентичність - посібник для громад і не тільки

Дата: 17.02.2021 11:47

У посібнику Інституту громадянського суспільства: "Місцева ідентичність. Для територіальних громад і не тільки" проаналізовано різні теоретичні аспекти територіальної ідентичності, її важливість для розвитку та збереження громади як первинної одиниці місцевого самоврядування, зроблено спробу показати загрози від розмивання місцевої ідентичності чи навпаки її надмірного виокремлення серед інших ідентичностей. У виданні приведено різні інструменти впливу на ідентичність, а також способи її формування на основі українського досвіду (ЗАВАНТАЖИТИ 34,6 МБ).

Видання розраховане на широке коло читачів - насамперед, депутатів місцевих рад, голів територіальних громад, місцевих активістів, учителів шкіл, молодь.

Посібник розроблено за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні». Викладені погляди належать авторам цієї роботи, і їх не можна ні за яких обставин вважати такими, що виражають офіційну позицію Ради Європи.