Сьогодні четвертий день форуму «Україна 30. Платіжка»: презентація бізнес-стратегії Групи Нафтогаз-2025

Дата: 18.02.2021 14:27

Сьогодні, 18 лютого, проходить четвертий, завершальний день Всеукраїнського форуму “Україна 30. Платіжка”, який проводиться з метою актуалізації цієї проблеми.

У рамках Всеукраїнського форуму Офіс Президента України, Уряд, представники Верховної Ради України, міжнародних організацій, авторитетні експерти та громадські діячі ініціюють обговорення та роз’яснення питань тарифів та нарахувань.

Форум транслюватиметься онлайн одразу на кількох платформах:

? на офіційному сайті ukraine30.com/platizhka

? на YouTube-каналі bit.ly/3pS9Y7n

День 4

Нагадаємо, що другий Всеукраїнський форум «Україна-30. Платіжки» відкрив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Зокрема він зазначив, що енергоефективність є стратегічним пріоритетом державної політикиА також про те, що до початку опалювального сезону 2021-2022 повинні бути завершені роботи з енергоефективності.

На Форумі також представлена експозонау якій можна побачити всі необхідні речі, що допоможуть споживачам заощаджувати електроенергію.