Участь в засіданні обласної координаційної з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 19.02.2021 10:39

З метою обговорення проблемних питань у сфері гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, 18 лютого 2021 року Житомирською облдержадміністрацією проведено засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в режимі онлайн.

На порядок денний винесено 2 питання:

- організація державної політики  у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах завершеного процесу децентралізації влади;

- реалізація Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

По кожному питанню прийнято відповідне рішення.

У засіданні обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству взяли участь працівники управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації.