У Коростенському МРВ із неповнолітнім суб’єктом пробації говорили про булінг

Дата: 22.02.2021 08:37

19 лютого 2021 року до роботи з неповнолітнім суб’єктом пробації Коростенського МРВ та його представником залучено фахівця Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксану Сергієнко, яка провела для родини відеолекторій на тему «Булінг».

Говорили про наслідки насильницької поведінки, ознайомились з рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом. До уваги присутніх були продемонстровані відео-ролики на тему булінгу, рекомендовані ЦБВПД та вручені буклети і листівки.

Додатково родину поінформували про види правових послуг, категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, права та способи захисту від обвинувачення.

Дана робота спрямована на формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для підлітка, а також ознайомлення з поняттям «булінг», його видами та способами захисту від будь-якого насильства.