Бійці ДСНС врятували на пожежі чоловіка в Коростені

Дата: 22.02.2021 11:34

20 лютого о 10:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення у під’їзді двоповерхового багатоквартирного житлового будинку в м. Коростень.

На місці події бійці ДСНС встановили, що загоряння виникло в одній із квартир на другому поверсі будівлі. Під час проведення розвідки ланкою газодимозахисної служби в кімнаті на тліючому ліжку було виявлено напівпритомного власника оселі, 1964 р. н. Рятувальники вивели його на свіже повітря, де чоловік повністю прийшов до тями. Від подальшої госпіталізації він відмовився.

Вже за 9 хв пожежу локалізували та о 10:43 ліквідували Вогнем знищено два матраци та речі домашнього вжитку в кімнаті, пошкоджено ліжко.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

Попередня причина пожежі – необережність під час куріння власника квартири. Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.