Лугинський район: рятувальники витягнули легковик, що з’їхав з дороги

Дата: 24.02.2021 11:02

22 лютого о 08:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога водієві транспортного засобу, який з’їхав з автодороги на засніжене узбіччя, щоб пропустити машину, і авто опинилося у кюветі. Пригода трапилася на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, поблизу с. Малий Дивлин Лугинського району.

По прибуттю на місце події бійці ДСНС з’ясували, що легковик BMW знаходиться на засніженому полі, на відстані декількох метрів від дороги. Водій травм не зазнав.

За допомогою троса та пожежного автомобіля рятувальники відбуксирували транспортний засіб на дорогу, і водій вже зміг продовжити свій рух далі.

О 09:20 чергове відділення бійців ДСНС у складі 3 чоловік особового складу повернулося у розташування частини.

У ДСНС України

у Житомирській області