«Не дай, Боже, лиха, але ми – напоготові …», - овруцькі лісівники готуються до пожежонебезпечного періоду!

Дата: 03.03.2021 12:22

Як показали весняні минулорічні масштабні пожежі, вогняне лихо, спричинене природним і людським фактором, може принести найкатастрофічніші наслідки.

ДП «Овруцьке лісове господарство» максимально робить усе, аби бути готовим до своєчасного реагування на лісові пожежі, їх успішну локалізації та ліквідацію:

??посилюється технічне оснащення лісової пожежної станції;

??закуплено і переобладнано спеціальну техніку;

??пункти зосередження пожежного інвентаря та засобів пожежогасіння по лісництвах доукомплектовуються усім необхідним;

??додатково створено нові, очищено і поглиблено існуючі протипожежні водойми, облаштовано пірси для під’їзду пожежної техніки;

??проводиться ремонт і будівництво лісових доріг протипожежного призначення;

??розчищаються квартальні смуги, просіки, робляться протипожежні розриви;

??приводяться до належного стану пожежно–спостережні вежі, готується впровадження системи триступеневого рівня відеонагляду за лісовими масивами;

??ведеться робота по організації та підготовці ДПД (добровільних пожежних дружин);

??значну увагу приділено просвітницькій роботі, зокрема, закуплено і встановлено нові інформаційні стенди.

Роботи проводяться згідно чинного законодавства, нормативних документів, зокрема, «Комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки», з урахуванням досвіду та наслідків минулорічних весняних пожеж.