В Коростенському районі вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2021 12:13

Щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста,  людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України - Тараса Григоровича Шевченка.

В Коростенському районі вшанувати, покласти квіти до пам’ятників видатного українця зібрались голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, її заступник Олена Харченко, голова Коростенської територіальної громади Володимир Москаленко, представники громадськості та ЗМІ.

Трагічно важкий шлях Шевченка до творчих висот визначив в образній формі І.Франко: «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі і вільні шляхи професорам та книжним ученим».

Він залишається одним із найвідоміших на весь світ представником нашої нації, виразником і хранителем народного духу.