Логотип Diia Державний Герб України

Упродовж доби ліквідовано 2 пожежі у житловому секторі в м. Овруч та с. Словечно Коростенського району

Дата: 09.03.2021 14:14

8 березня о 19:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на 2 господаря у м. Овруч Коростенського району. Про це рятувальників сповістила жінка, яка проживає в другій частині помешкання і відчула їдкий запах диму.

По прибуттю вогнеборців до місця виклику в другій половині будинку спостерігалось незначне задимлення. Під час розвідки всередині оселі, загиблих та травмованих рятувальники не виявили. Осередок займання був у одній із житлових кімнат – тліла шафа та речі на підлозі.

Силами бійців ДСНС о 19:50 пожежу локалізовано, а о 20:30 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено майно в кімнаті та пошкоджено облицювання стіни та стелі. За межі житлової кімнати рятувальники не допустили розповсюдження полум’я.

Попередньо встановлено, що до пожежі призвела необережність під час куріння. На підлозі виднілись недопалки – напередодні в кімнаті відпочивала компанія товаришів.

Ще одну пожежу упродовж минулої доби, яка сталась в селі Словечно Коростенського районіу ліквідовували вогнеборці Словечанської місцевої пожежної охорони. Гасили дерев’яну господарську будівлю. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Вогнеборці не допустили перекидання полум’я на сусідні будівлі.

У ДСНС України

у Житомирській області