Велике будівництво: цьогоріч на реалізацію нових проєктів програми на Житомирщині буде спрямовано 187 мільйонів гривень

Дата: 15.03.2021 13:37

Це повідомив голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, розповідаючи про реалізацію в Житомирській області у 2021 році Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, що 04 березня під час засідання Комісії для оцінки та відбору проєктів, що будуть реалізовуватися коштом ДФРР у 2021 році, одноголосно були затверджені усі 16 об’єктів, запропоновані Житомирською областю.

У перелік включено:

• 3 лікарні;
  • 3 школи;
  • 3 дитячих садочків;
  • 2 басейни;
  • 1 стадіон;
  • 2 музеї;
  • 1 індустріальний парк;
  • 1 прозорий офіс.

«Завдяки реалізації цих проєктів медична, соціальна, промислова та спортивна інфраструктура Житомирщини отримають додатковий стимул для розвитку», – наголосив Віталій Бунечко.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області, у 2021 році продовжиться ремонт ключового об’єкту Великого будівництва у Житомирській області – автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Як проходить ремонт автодороги дивіться у ВІДЕО нижче.