Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації нагадує про зміну структури та час роботи

Дата: 16.03.2021 10:46

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій»служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

З питань, які належать до повноважень служби у справах дітей райдержадміністрації просимо звертатись за телефонами:

1. Верещако Ірина Олексіївна (Білокоровицька сільська громада) головний спеціаліст 093 409 30 45.
  2. Врублевська Галина Миколаївна (Лугинська селищна громада) головний спеціаліст 096 262 70 01.
  3. Яцько Ольга Сергіївна (Народицька селищна громада) головний спеціаліст 098 660 69 28.
  4. Зборовська Олена Василівна (Чоповицька селищна громада) головний спеціаліст 098 677 02 65.
  5. Шваб Леся Володимирівна (Гладковицька та Словечанська сільські громади) головний спеціаліст 097 137 37 12.
  6. Максименко Аліна Володимирівна (Горщиківська сільська, Ушомирська сільська, Іршанська селищна) головний спеціаліст 068 15 16 260.
  7. Онищук Олена Вікторівна – начальник служби 097 757 95 45.

E-mail: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 27

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.