Підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 16.03.2021 15:53

Прадавнє китайське прислів'я говорить:"Дайте людині одну рибину і вона отримає їжу на день. Навчіть її ловити рибу і вона отримає їжу на все життя". Саме з такою позицією підійшли члени громадської організації "Промінь любові" до організації роботи з сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

15 березня 2021 року представником ГО "Промінь любові" Олександром Седляром спільно з начальником служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Оленою Онищук трьом сім'ям з Коростенського району було надано допомогу у вигляді домашньої птиці (кури-несушки), які були придбані за кошти шведської місії WINDEN.

Продовжуємо співпрацю по підтримці сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адже рідна сім'я це є найкраще для дитини, тому її збереження є одним з найпріорітетніших завдань суб'єктів соціальної роботи.