Популяризація спорту є запорукою здоров’я української нації – Сергій Шкаралет під час зустрічі з лідерами руху «JUNIORZ»

Дата: 17.03.2021 11:08

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет провів зустріч із лідерами руху «juniorZ» Олександром Педаном, Андрієм Боляком, Галиною Коломоєць та директором ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Євгеном Баженковим. Про це Міністр написав у своєму Telegram-каналі  16 березня.

Під час зустрічі йшлося про розвиток і запровадження нових підходів у проведенні уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

Міністр освіти і науки України оголосив про найближчі плани:

• підписання Меморандуму про співпрацю;
  • запровадження нових варіативних модулів на уроках фізичної культури;
  • реалізація інноваційного освітнього проєкту «juniorZ – фізична культура майбутнього»;
  • сприяння проведенню уроків фізичної культури в онлайн-режимі в межах проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

«Популяризація спорту, пропагування здорового способу життя, а також рухова активність, яка є необхідним компонентом для навчання дітей, – запорука здорової української нації!» – підсумував Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, МОН, фонд «The LEGO Foundation» та Австралійська рада освітніх досліджень розпочинають моніторингове дослідження якості початкової освіти.