Сюрприз для матусь з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дата: 17.03.2021 13:30

Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мамина колискова звучить найніжнішою музикою в дитинстві і, навіть тоді, коли посрібляться наші скроні. Світ не мав би стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.

Тому в день 8 березня своїм матусям ми хочемо подарувати весь світ, все найдорожче, що маємо, сказати найкращі, найщиріші вітання, обійняти ніжно і віддати все своє тепло найріднішим.

По-сучасному підійшли до підготовки привітань в Міжнародний жіночий день учні 4 класу Михайлівської СЗШ І-ІІ ст. Коростенського району під керівництвом вчителя початкових класів Ніни Юхименко.

Окрім традиційних, але дуже гарних картин з кольорового паперу, поробок у вигляді квітів у глечиках, діти записали відеозвернення до матусь, бабусь та старших сестричок. Як відзначили жінки села Михайлівка, які отримали відеопривітання від своїх дітей та онуків, це для них був неабиякий сюрприз, який назавжди залишиться в пам’яті.

Наталія Колєнова,

відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Коростенської РДА