Професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на сучасному ринку праці затребувана завжди

Дата: 18.03.2021 09:44

Тому, не зволікаючи, в перший день звернення у Коростенський центр зайнятості, 12 березня, у відділ активної підтримки безробітних завітав з відповідним запитом Сергій Назарківський. Він прочитав об'яву про те, що у Рівненському ЦПТО плануються курси підвіщення кваліфікації на тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (категорія D1) Народна мудрість говорить: «Куй залізо, поки гаряче».

В даному випадку чоловік керувався саме таким принципом, бо вже 16 березня була направлена заявка на навчання Сергія на курси підвищення кваліфікації у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості., а вже з 6 квітня розпочинається навчання.

Впевнені - підвищення професійної кваліфікації дозволить йому ефективніше працювати та відповідати сучасним вимогам роботодавця.