Результати брифінгу Заступниці Міністра охорони здоров’я України за 18 березня

Дата: 18.03.2021 12:00

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України виділено 60 млн гривень на закупівлю товарів, виконання робіт і надання послуг із забезпечення централізованого постачання кисню, встановлення додаткових кисневих магістралей та придбання кисневих концентраторів у медзакладах Івано-Франківської області, де суттєво зросла кількість захворювань на COVID-19.

МОЗ планує розширити функціонал електронних баз даних та реєстрів, які міститимуть інформацію щодо певних нозологій. Насамперед мова про реєстри орфанних захворювань.

Фахівці планують імплементувати міжнародний галузевий стандарт лабораторних досліджень та спостережень LOINC, долучивши його до системи E-Health.

Українські регіони до кінця березня отримають нові автомобілі екстреної допомоги. Міністр охорони здоров’я підписав відповідний наказ про їх розподіл. Всього готові вирушати до закладів охорони здоров’я 416 швидких.

Загальна сума коштів, витрачена з державного бюджету на закупівлю спеціалізованого санітарного транспорту ЕМД, – 728 мільйонів гривень.

ВІДЕО онлайн-брифінгу МОЗ станом на 18 березня щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції дивіться ТУТ